31 października odbyło się podsumowanie szkolnej kampanii antynikotynowej pt. Palenie nie jest już trendy! Uczniowie klas 6-7 szkoły podstawowej oraz II – III gimnazjum prezentowali swoją pracę przed rówieśnikami.

Młodzież została wcześniej wzbogacona w wiedzę podczas godzin wychowawczych, na temat szkodliwości palenia papierosów (czynne i bierne palenie) oraz nabyli sztukę odmawiania,  prawidłowej postawy wobec próby częstowania, czy ciekawości spróbowania zapalenia papierosa.  W ramach tych zajęć przygotowano w salach lekcyjnych plakaty,  gazetki , które prezentowali podczas pokazu. Można też było usłyszeć autorskie wiersze i piosenki o tematyce antynikotynowej, a nawet krótkie scenki i miniprzedstawienia.

Najwyżej oceniona została praca  klasa VIb (wychowawca: p.A.Surówka) oraz IIIa (wychowawca: p.A.Ferenc).

Serdecznie gratuluję zwycięzcom a wszystkim wychowawcom uprzejmie dziękuję za tak owocną współpracę.