Strona nauczyciela

biologii i przyrody w Szkole Podstawowej im. gen Józefa Gizy w Wielogłowach

W ramach szerzenia profilaktyki układu oddechowego i walki z nikotynizmem uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnoszkolnej kampanii pt. Rzuć palenie – nie zaczynaj.

Z okazji obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości przez nasz kraj, w celu wzbogacenia dzieci w niezbędną wiedzę historyczną, w dniu 15.11.2018  zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjno - wychowawcze. Prelekcję historyczną połączoną z pokazem i prezentacją poprowadzili członkowie Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych - 1 Pułku Strzelców Podhalańskich AK. Umundurowani w różne mundury partyzanci zaprezentowali także  wyposażenie, uzbrojenie i przybory życia codziennego tamtych czasów.

W dniu 31.01.2019 r. na sali posiedzeń Urzędu Gminy Chełmiec odbyło się podsumowanie XI edycji kampanii Społecznej Trzeźwa Małopolska „NO PROMIL – NO PROBLEM” organizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Solny Gwarek” z siedzibą w Wieliczce.

W ramach kampanii odbyły się konkursy na poziomie wojewódzkim. Z naszej szkoły laureatem w tych konkursach została uczennica: Matynka Zając a wyróżnienie zdobył Mateusz Dybaś. 

Uczennice Sara Buchowicz i Marysia Bogdanowicz uczestniczyły w szkoleniu „Debaty oksfordzkie” zdobywając dzięki temu nowe doświadczenia i umiejętności.

Więcej informacji:

https://chelmiec.pl/wiadomosc/kampania-no-promil-no-problem-xi-edycja-1

UWAGA !!!!!!

Zapraszam do udziału w konkursach NO PROMILOWYCH.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursów i zgłoszenie mi chęci wzięcia udziału w konkursie.

- regulamin dostępny pod linkiem:

http://www.bezpromilowo.pl/kamp2018/download/do-pobrania/konkurs2018.pdf

 

TERMIN oddania prac konkursowych: 22 listopad 2018