Strona nauczyciela

biologii i przyrody w Szkole Podstawowej im. gen Józefa Gizy w Wielogłowach

UWAGA !!!!!!

Zapraszam do udziału w konkursach NO PROMILOWYCH.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem konkursów i zgłoszenie mi chęci wzięcia udziału w konkursie.

- regulamin dostępny pod linkiem:

TERMIN oddania prac konkursowych: 22 listopad 2018

23 października odbyło się w naszej szkole spotkanie z podróżnikiem należącym do  grupy „Trzask.pl”. Ten prawdziwy entuzjasta i odkrywca ciekawych miejsc na świecie tym razem zabrał starszych i młodszych uczniów w niesamowitą podróż „na niby” do fascynującej Islandii.

Głównym celem kampanii jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób pod wpływem środków psychoaktywnych za kierownicą (alkohol, narkotyki, dopalacze) oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie postawy krytycznej u pasażerów pojazdów, których kierowca wzbudza wątpliwości co do stanu trzeźwości.

8.X. - MAŁOPOLSKI konkurs chemiczny dla gimnazjum

16.X. -MAŁOPOLSKI konkurs biologiczny dla gimnazjum