31.10.2017 w Urzędzie Gminy Chełmiec odbyło się rozdanie nagród w konkursie „Gmina Chełmiec – Nasze powietrze w Naszych rękach ”. Konkurs odbył się w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn.: „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych i przedstawili wyskoki poziom wykonanych prac. Jury konkursowe podczas oceny uwzględniało przede wszystkim aspekt merytoryczny. Liczyła się także pomysłowość, forma przekazu i estetyka wykonania pracy.

Spośród wszystkich prac nagrodzono 10 laureatów z całej gminy. Z naszej szkoły na podium znalazło się aż 5 uczniów w kategorii wiekowej 10 – 15 lat i 1 uczennica w kategorii wiekowej 6-9 lat.

Gratulujemy sukcesu:

• Julia Madziar Szkoła Podstawowa w Wielogłowach 11 lat,