Dnia 05.12.2017 r. w urzędzie gminy Chełmiec odbyło się uroczyste rozdanie nagród w drugim etapie konkursu „Gmina Chełmiec – nasze powietrze w naszych rękach ”.

W drugim etapie konkursu również mieliśmy swoich laureatów. Gratuluję Jakubowi Jawor i Alicji Popiela oraz wyróżnionym Joannie Mrzygłód i Zuzannie Madziar.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Celem konkursu było przedstawienia spostrzeżeń uczniów na temat zanieczyszczonego powietrza i jego wpływu na życie każdego z nas. Jury konkursowe podczas oceny uwzględniało przede wszystkim aspekt merytoryczny. Liczyła się także pomysłowość, forma przekazu i estetyka wykonania pracy. Dziękujemy zarówno opiekunom uczniów jak i rodzicom za czas poświęcony na przygotowanie dzieci do omawianego tematu.