W dniu 14.12.2017 roku w Szkole Podstawowej w Wielogłowach odbyła się uroczysta prezentacja klas 1-5 w ramach szkolnej kampanii prozdrowotnej „Jestem, tym co jem” zorganizowanej przez Szkołę Promującą Zdrowie. W ramach tej akcji promowano zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci. Uczniowie zostali przez swoich wychowawców wzbogaceni w wiedzę na temat prawidłowej, zbilansowanej diety oraz korzyści płynących z wprowadzenia do diety owoców i warzyw. Efekty pracy z dziećmi zostały odzwierciedlone poprzez gazetki, plakaty , wiersze, piosenki i krótkie przedstawienia.

W kategorii klas 1-3 - zwyciężyła klasa IIIc (p.K.Sobonkiewicz)

W kategorii klas 4-5 – zwyciężyły wszystkie klasy 4 (p.B.Konieczny, p.R.Filipowska, p.S.Szambelan)

Gratuluję i bardzo dziękuję za tak owocne przygotowanie prezentacji przez wszystkie klasy.

Na zdrowie!