Witam serdecznie,
zapraszam do udziału w szkolnym konkursie o tematyce ekologicznej. W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe.
Celem konkursu jest uświadomienie Was jakie negatywne skutki na zdrowie może mieć plastik , z którego spożywamy napoje - więcej ciekawych informacji w Ciekawostkach na mojej stronie internetowej.
Zadanie konkursowe to: Przygotuj projekt zachęcający do picia napojów z butelek szklanych, a nie plastikowych. Wykorzystaj butelkę szklaną po napoju (bez etykiety), ozdób ją dowolną formą plastyczną. Nie zapomnij podpisać swojej pracy. Mile widziane na butelce ekologiczne hasło.
Termin: pracę proszę dostarczać do mnie do 17.04.2018 roku
p.s. do uczniów , którzy wykonują zadania dodatkowe z mojej strony : Wasze prace projektowe w ramach zadania, także biorą udział w konkursie.
Zapraszam,
życzę POWODZENIA