Strona nauczyciela

biologii i przyrody w Szkole Podstawowej im. gen Józefa Gizy w Wielogłowach

Kształtowanie współcześnie młodzieży to  trudna sztuka. Walka z bierną, a tym samym atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież, jest bardzo wymagająca. Troszcząc się jednak o prawidłowy rozwój wychowanków podjęta została kolejna próba pokazania zdrowej alternatywny na lepsze życie.

W szkole odbyła się prelekcja edukacyjna z udziałem  zawodniczek  klubu sportowego UKS EVAN. Mistrzynie w swej dziedzinie sportu: Gabrysia, Marlena i Amelka opowiadając o swojej pasji, przygodzie i sposobie na szczęśliwe, zdrowe życie, w niezwykły sposób zainspirowały uczniów naszej szkoły do pracy nad własnym samorozwojem. Pod czujnym i profesjonalnym okiem trenera pana Krzysztofa Bulandy, spotkanie nie tylko stało się powodem do przemyśleń nad własnym zdrowym sposobem życia, ale także stało się przyczyną do aktywizacji  ruchowej młodego pokolenia.